İletişim

Adres  :  Akyazı Mah. 15 Temmuz Milli İrade Cad. No:30 Ordu
Telefon  :  0 (452) 233 93 77 pbx
Faks  :  0 (452) 233 50 33 
E-Posta  :  ordu@aile.gov.tr
Web Sitesi : http://ordu.aile.gov.tr

Kuruluş İletişim


Kuruluş Adı : Ordu Altınordu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü
Adres : Akyazı Mah. 795. Sok. No:5 Altınordu/Ordu
Telefon : (452) 800 00 85
Faks : (452) 800 00 86
Elektronik Posta : Ordu.Altinordushm@aile.gov.tr

Kuruluş Adı : Ordu Fatsa Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü
Adres : Dumlupınar Mah. Ahmet Cevat Güvenkaya Cad. No.35 Fatsa/Ordu
Telefon : (452) 400 71 00 - 01
Faks : (452) 400 70 70
Elektronik Posta : fatsashm@aile.gov.tr

Kuruluş Adı : Ordu Ünye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü
Adres : Liseler Mah.Savcı Erol Tosun Cad.No:33 Ünye/Ordu
Telefon : (452) 323 38 00 - (452) 323 39 00
Faks : (452) 323 37 00
Elektronik Posta : unyeshm@aile.gov.tr

Kuruluş Adı : Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi Müdürlüğü
Adres : Akyazı Mah. Org. İbrahim Fırtına Bulvarı No:36 Altınordu/Ordu
Telefon : (452) 234 11 72
Faks : (452) 233 93 78 
Elektronik Posta : orduhuzurevi@aile.gov.tr

Kuruluş Adı : Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi - Tekkiraz Belediyesi Ek Ünitesi
Adres : Tekkiraz Beldesi Belen Mah. Pazaryolu Cad. No:1 Ünye/Ordu
Telefon : (452) 343 63 65
Faks : (452) 343 63 65
Elektronik Posta : orduhuzurevi@aile.gov.tr

Kuruluş Adı : Ordu Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü
Adres : Selimiye Mah. Dr. Mürüvet Sıtkı Cd. No:22 Altınordu/Ordu
Telefon : (452) 232 10 55
Faks : (452) 666 13 24
Elektronik Posta : Ordu.Cekm@aile.gov.tr

Kuruluş Adı : Ordu Mevlüde Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh. Merkezi Müdürlüğü
Adres : Karacaömer Mah. Hekimoğlu Sokak No:41-42-43 Altınordu/Ordu
Telefon : (452) 237 18 20
Faks : (452) 237 18 21
Elektronik Posta : ordu.eybrm@aile.gov.tr

Kuruluş Adı : Ordu Ünye Sabancı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü
Adres : Cevizdere Köyü Acısu Mevkii No:56 PK:35 Ünye/Ordu
Telefon : (452) 321 10 31
Faks : (452) 321 14 40
Elektronik Posta : unyecy@aile.gov.tr
 
 

Dahili Numaralar (Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü)


Ercan OKUR İl Müdürü    121-133
Özlem GÖK ÖZKAN İl Müdür Yardımcısı   124
Samet İŞTAR İl Müdür Yardımcısı   130
Ender YANIK Şube Müdürü   116
Gülhatun ŞANLI ÖZKAN Şube Müdür V. Şehit Yakını Gazi ve Gazi Yakını Şb.  139
Uygun ÖZKAYA Ambar Memuru Ambar - Ayniyat 114
Esra AĞAOĞLU KÜÇÜK Bilgisayar İşletmeni Sivil Savunma 114
Feyza AKER Avukat   117
Güvenlik     118
İbrahim ŞAHİN V.H.K.İ Mutemetlik 119
Mesut TÜRKEŞ Hizmetli / Memur Satın Alma 132
Mert GÜMÜŞKAYA Veri Hazırlama Otomasyon Satın Alma 119
Sefer Ali ATEŞ Sosyolog Şehit Yakını Gazi ve Gazi Yakını Şb.  139
Hafize E. MELEMEZ Sosyal Çalışmacı Çocuk Hizmetleri Birimi 126
Burcu ERÇİN Sosyal Çalışmacı Evlat Edindirme 127
Serpil KIZAKLI KAYA Çocuk Gelişimci Koruyucu Aile 120
Betül KARA Çocuk Gelişimcisi Koruyucu Aile 120
Ecem YILMAZ Danışma - Yönlendirme Sekreterlik 121
Barış AYDIN Veri Hazırlama Otomasyon Basın ve Halkla İlişkiler/Özel Kalem 133
Necmittin YAĞIZ Bilgisayar İşletmeni Şoför 122
Şirin BASTIRMACI Bilgisayar İşletmeni Personel ve Eğitim Hizmetleri Birimi 123
Tülay KAYAKÖY Bilgisayar İşletmeni Evrak Kayıt 125
Ömür AVCI Danışma - Yönlendirme Evrak Kayıt 125
Mehmet Can GÜLTEPE Temizlik Elemanı Evrak Kayıt 125
Şengül DORUK Temizlik Elemanı Çay Ocağı -Temizlik 128
Nalan KARADAĞ Temizlik Elemanı Çay Ocağı -Temizlik 128
Mehtap UYSAL Danışma - Yönlendirme Santral 111-129

Dahili Numaralar (Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü)


Mehmet MELEMEZ Kuruluş Müdürü V. 136
Nuriye AKDENİZ Santral 0
Güvenlik   112
Meryem TORUN Doğum Yardımı Başvuru İşlemleri 113
Ayşegül KAYA Engelli Evde Bakım Hizmetleri Birimi 116
Tülün ALKIŞ Engelli Evde Bakım Hizmetleri Birimi 117
Hatice CAN Engelli Evde Bakım Hizmetleri Birimi 115
Çay Ocağı Çay Ocağı 118
Süreyya BULUT AL Evde Bakım Ücreti İade İşlemleri 124
Gülnur GÜNGÖR Huzurevi - Engelli Bakım İşlemleri 123
Arzu ÇAKCI Yazı İşleri - Evrak Kayıt 125
Hamit ÖZTÜRK Yazı İşleri - Evrak Kayıt 126
Pelin YILMAZ Yazı İşleri - Evrak Kayıt 127
İlhan ALTINEL Satın Alma Birimi 128
Halil SEMİZ Satın Alma Birimi 129
  Kadına Yönelik Hizmetler 131
Sema ÖZAL Veri Giriş/Engelli Kimlik Kartı 133
Cansel ÇOLAK Resmi ve Özel Bakım  Merkezi İşlemleri 143
Merve Nur KALAY Eğitim ve Danışmanlık Birimi 144
Mehmet Önder TEMEL Eğitim ve Danışmanlık Birimi 141
Hafize EKMEKCİOĞLU MELEMEZ Çocuklara Yönelik İşlemler - KMÇ Birimi 146
Ezgi BÜTÜN Çocuklara Yönelik İşlemler - KMÇ Birimi 147
KİOÇ Birimi KİOÇ Birimi 145
Kreş ve Gündüz Bakımevi Birimi Kreş ve Gündüz Bakımevi İşlemleri 148
Cansu BULUT Kreş ve Gündüz Bakımevi İşlemleri 149
Esra BALCI Sosyal Ekonomik Destek - Doğum Yardımı 153
Ali YAMANER Sosyal Ekonomik Destek Hizmetleri Birimi 154
Şükrü YETER Sosyal Ekonomik Destek Hizmetleri Birimi 151
Özer SEVEN İlk Müracaat (Engelli Bakım) 158
Ayşe ÇAKIR İlk Müracaat (Engelli Bakım) 159
Evde Bakım Heyetleri   120-157

Sonraki Sayfa: Hakkımızda

Önceki Sayfa : Bağlantılar