ACM Huzurevinde İlk Resmi Bocce Müsabakası Yapıldı

Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü ile Bocce – Bowling – Dart Federasyonunun birlikte organize ettiği ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının desteklediği, Huzurevleri arası “YETİŞKİN GENÇLER BOCCE LİGİ” 2. Hafta müsabakalarında Ordu A. Cemal MAĞDEN Huzurevi ile Bafra 75. Yıl Huzurevi karşılaştı.
Karşılaşma öncesi Ordu İl Müdürü Ercan OKUR tarafından yaptığı çalışmalardan dolayı ASP Spor Kulüpleri Genel Başkanı Gürdal GÜMÜŞ’e plaket verildi. Yine Ordu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde koruma ve Bakım altında bulunan Çocuk, Genç, Engelli ve Yaşlı bireylere sosyal ve sportif konularda verdiği desteklerden dolayı Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa GENÇ’e Gürdal GÜMÜŞ tarafından bir plaket taktim edildi.
Ordu’da henüz yeni olan ve fazla da tanınmadığı için ilgiyle izlenen Bocce müsabakasında, baştan sona kadar heyecan ve çekişme içinde geçen atışlar sonucu Bafra 75. Yıl Huzurevi karşılaşmayı 12 – 8 kazandı.  Müsabaka bitiminde her iki taraf da birbirlerini kutlayarak, turnuvanın amacına uygun görüntüler oluşturdu.


Sonraki Sayfa: ACM Huzurevi Yetişkin Gençler Bocce Ligine Hızla Başladı

Önceki Sayfa : Biz Büyük Bir Aile'yiz