“Çocuk Gözüyle Paylaşmak”

Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz  çocukların sanata ilgisini arttırmak ve sanat yoluyla kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamak amacıyla “Çocuk Gözüyle Paylaşmak” temalı bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Çocuklar arasında paylaşma duygusu ve bilincini artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında düzenlenen yarışmaya fotoğrafa meraklı 12-18 yaş aralığındaki çocuk ve gençler katılabilecek. Katılımcılar belirtilen temada en fazla üç fotoğraf ile başvurabilecek. Yarışmada dereceye girenlere fotograf  makinesi, fotoğrafçılık eğitimi ve derece plaketi verilecek. Dereceye giren katılımcılara ödülleri törenle verilecek. Başvurular 29 Aralık Cuma günü son bulacak.
 
Değerli İsimlerden oluşan  jüride  Coşkun Aral,  Merih Akoğul,  Sinan Sertel, Fadime Özkan,  İsmail Küçük ve Hamit Yalçın ile birlikte Genel Müdürümüz Dr. Selahattin Güven yer alacak.
 
Yarışmanın şartnamesine linki tıklayarak  ulaşabilirsiniz.

 
 

Sonraki Sayfa: 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Kapsamında, Vali Seddar Yavuz Himayesinde Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek Programı Düzenlendi

Önceki Sayfa : Altınordu S.H.M. Eğitim Birimi Aile ve Evlilik Hayatı Konusunda Bilgilendirdi