Gelenekselleşen Nesiller Buluşmasının 5.Si Yapıldı

Ordu ASP  Spor Kulübünün  organize ettiği “Nesillerin İftar Buluşmasının”  5 . Si 10 Haziran 2017 tarihinde Ahmet Cemal MAĞDEN Huzurevi yerleşkesinde bulunan Fatih BAŞKÖY Spor salonunda yaklaşık 225 kişinin katılımı ile gerçekleşti.
Ordu Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü idarecileri, Ordu ASP Spor kulübü yöneticileriyle, gönül dostlarının ve yıllarca yurtlarda koruma ve bakım altında kader birliği yapmış kişilerin iftar birlikteliği muhteşem görüntülere sahne oldu. Evli olanların eşleri ve çocuklarıyla katıldığı iftar yemeği hasretlerin giderilmesine, dostlukların pekişmesine vesile oldu. İftar programına Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürü Ercan Okur, Müdür Yardımcıları Özlem G. Özkan, Samet İştar, Şube Müdürü Gülhatun Şanlı, ÇEKOM Müdürü Ünsal Kaya, GHSİM Altınordu İlçe Müdürü Ahmet Boztepe’nin  yanı sıra, 1980' li yılların Yetiştirme Yurdu Müdürü Remzi Haseken, 1990' lı yılların Müdürü Fazlı Yaşar'ın da katıldığı, yemek programı İmam-Hatip Zekeriyya  BALCI’nın okuduğu Kur’an-ı Kerimin ardından başladı. Program yemekten sonra içilen çaylar ve yapılan sohbetlerle devam etti.
İftar programında konuşmalar yapan Başkan yardımcısı Enver TOP ve Başkan Fahrettin ALKAN; Geleneksel “Nesiller İftar Programının” bu sene 5.sinin yapıldığını, bu iftarda 40 yıllık Nesiller grubunun bir araya geldiği, bu vesile ile hasretlerin giderildiği, yeni tanışmalar ve kaynaşmalar olduğu ve her sene katılım sayısının arttığını vurguladılar. Programın yapılmasında emeği ve desteği olan Yönetim Kurulu üyeleri sahneye davet edilerek, kendilerine teşekkür edildi.


Sonraki Sayfa: Duygu İstismarcılarına Broşürlü Önlem

Önceki Sayfa : Ordu Acm Huzurevi Bocce Takımı Yine Kazandı