Ordu Acm Huzurevi Bocce Takımı Yine Kazandı

2017 Sezonu Huzurevleri arası 60 Yaş Üstü Profesyonel  “YETİŞKİN GENÇLER BOCCE LİGİ” 4. Hafta müsabakasında Ordu A. C. Mağden Huzurevi takımı Tokat Huzurevi takımını 12 - 5 gibi farklı bir skorla yenmeyi başardı.
28 Haziran 2017 tarihinde A.C. Mağden Huzurevi Bocce salonunda, saat 14.00’da başlayan karşılaşmayı Huzurevi çalışanları ve yaşlıların yanında, Ordu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şube müdürü Ender YANIK, Bocce-Bowling-Dart İl Temsilcisi Yaşar İNAN’la birlikte, Ordu ASP Spor Kulübü Başkanı Fahrettin ALKAN’da izledi.
Ordu A.C. Mağden Huzurevi takımı karşılaşmaya Şadıman ÇAKIR, Uğur ÇAKIR, Coşgun YILMAZ, İsmail GÜVEN ve Ali Kemal ÖZTÜRK’ten oluşan kadro ile çıkarken, Tokat Huzurevi takımı ise Selahattin KURT, Sadık KESLER, İbrahim ERKMEN, Bayram ÇETİNKAYA, Ferhat ÖNDER, Ali YILMAZ’dan oluşan kadro ile mücadele etti. Karşılaşmayı Ordu ACM Huzurevi müdürü ve aynı zamanda İl Hakemi olan Ümit BAYRAMİÇ yönetti.
Bu sonuçtan sonra yaptığı dört maçtan üçünü kazanan Ordu ACM Huzurevi takımı gruptan çıkıp, Türkiye Şampiyonasına katılmak için iddiasını devam ettirmiş oldu.


Sonraki Sayfa: Gelenekselleşen Nesiller Buluşmasının 5.Si Yapıldı

Önceki Sayfa : Altınordu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bünyesinde Otizim Masası Kuruldu